graffiNOVINY

Nový obchodní ředitel pro Komori Europe

01.05.2023

Utrecht, 19. dubna 2023 – Komori Europe, přední poskytovatel tiskových strojů, post-pressových zařízení a souvisejících služeb, s potěšením oznamuje významnou změnu na vedoucí pozici, protože Ulrich Sause přebírá roli obchodního ředitele (CCO) a nahrazuje Neila Suttona.

Obchodní ředitel Ulrich Sause přináší do pozice obchodního ředitele bohaté zkušenosti a odborné znalosti. Má prokazatelné zkušenosti v polygrafickém průmyslu s hlubokým pochopením tržních trendů, potřeb zákazníků a prodejních strategií. Sause dříve zastával primární pozici jako ředitel prodeje distributorů v Komori Europe a byl nápomocný při rozvoji obchodních strategií společnosti.

Ulrich Sause ke svému jmenování dodal: „Je mi ctí převzít roli obchodního ředitele v Komori Europe a jsem odhodlán řídit naše obchodní iniciativy, rozšiřovat naši zákaznickou základnu a dodávat inovativní tisková řešení.“

Jako obchodní ředitel bude Sause hrát klíčovou roli ve vedení obchodních a marketingových funkcí společnosti, čímž zajistí, že Komori Europe bude i nadále preferovat volbu pro tisk a dokončovací řešení na evropském trhu.

„Jsme přesvědčeni o schopnosti Ulricha Sause vést naše obchodní aktivity a děkujeme Neilu Suttonovi za jeho příspěvky během jeho působení ve funkci provozního ředitele,“ Eiji Kajita, prezident a vedoucí evropské obchodní centrály Komori Europe.

Změna ve vedení přichází v době, kdy se Komori Europe zaměřuje na další rozšiřování své přítomnosti na trhu, zvyšování spokojenosti zákazníků a řízení obchodního růstu zaměřením na požadavky zákazníků na produkty a služby s rychlou návratností investic. Komori Europe se těší na hladký přechod a pokračující komerční úspěch pod vedením Ulricha Sause.

Jak Komori Europe vstupuje do této nové kapitoly, společnost zůstává odhodlána dodávat špičková tisková řešení, vynikající služby zákazníkům a neustálé inovace. Kromě jmenování obchodního ředitele se Ulrich Sause stává členem představenstva a spolupracuje se šéfem servisního oddělení Richardem Gilbertsonem, finančním ředitelem Erikem Achterkampem a prezidentem Komori Europe Eiji Kajitou.